Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24/05/04, 03:26

Веселий карнавал

Веселий карнавал.

Рік Новий зустрінем разом

Один з одним, клас із класом!

Школа – це великий дім,

І сьогодні – радість в нім!

З Новим роком ми вітаєм,

Щастя всім ми вам бажаєм.

Щоб прожити вам цей рік,

І без смутку, і без бід.

Новорічне свято розпочалося музичним дарунком «Перший сніг». Учениця 5 класу Федорова Мілана зуміла своїм мелодійним співом заворожити весь зал і подарувати веселий настрій.  Сценка «Зустріч біля ялинки», яку виконали учні 6 -8 класів, запам’ятається всім надовго. Шаршицька Анастасія та Шаповалова Марина порадували глядачів музичним дарунком «Це Новий рік». Новорічні вітання підготували учні 1-4 класів: учні 1 класу виконали танець та заспівали  англійською мовою пісеньку «Ми бажаємо вам веселого Різдва та щасливого Нового року»; учні 2 класу подарували «Новорічну пісню»; 3 кл. – музичний дарунок «Новий рік»; 4 клас – «Під Новий рік»; 5кл. – «Веселий Новий рік»; 6кл. – «Казковий Новий рік»; 7 кл. – «Білий, білий сніг» та «Скоро Новий рік»; 8 кл. – «Не сумуй, коли сніг за вікном». Бондаренко Вікторія та Донченко Єлизавета подарували музичний дарунок «Скоро Новий рік».

Незабутнє враження отримали глядачі від танцювальної групи 1 – 5 класів та старшої, вони виконали п’ять танців. Дуже охоче діти відгадували загадки Діда Мороза і Снігуроньки та з великим задоволенням водили з ними хороводи: «Ой у лісі темному», «Лісове свято» та інші.

Новорічне свято з Дідом Морозом (Прядуном Едуардом) та Снігуронькою (Бондаренко Вікторією) було напрочуд веселим і цікавим. В кінці свята вони привітали всіх з наступаючим 2017 Новим роком.

З Новим роком присутніх привітали: педагог-організатор Харченко Н.П. та директор школи Суржко Н.В., яка не тільки привітала, а й висловила слова подяки сільському голові Халявинській Т.А. за виділені кошти (три тисячі грн.), які були використані на придбання Новорічних подарунків учням 1 – 9 класів, які вони отримали після проведеного Новорічного ранку.

Переглядів: 207 | Додав: kazarnja | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »