Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24/04/20, 11:14

Школа – це друга домівка.

Вчителі в ній – це другі батьки.

Школа – це наша мандрівка.

В ній нам цікаво завжди!

До 1917 року в селі Казарні працювала початкова школа, в якій навчалися діти заможних селян. Діти бідняків не мали змоги ходити до школи. В селі не було жодного жителя з середньою або вищою освітою. Після революції 1917 року школа була перетворена на семирічну, а з 1938 року – в середню. Багато випускників, закінчивши Казарнянську середню школу вступали на навчання до середніх спеціальних та вищих навчальних закладів.

Велика Вітчизняна війна чорним крилом зачепила крилом і школу в нашому селі. Німці, відступаючи, висадили в повітря приміщення школи. По закінченні війни школа функціонувала в пристосованих приміщеннях і була перейменована у восьмирічну. В 1968 році було збудоване нині діюче приміщення школи. Збудували школу за кошти місцевого колгоспу. Відкриття неповної середньої школи було присвячене 100-річчю з дня народження Леніна. З 1994 року з ініціативи депутата Верховної Ради Тарасенка Олександра Григоровича отримала статус середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. З цього часу учні нашого села з задоволенням отримують середню загальну освіту в своєму рідному селі. Багато випускників нашої школи здобули і здобувають вищу, середню спеціальну освіту. На даний час в Кіровоградському національному технічному університеті навчається 5 випускників нашої школи, в педагогічному університеті імені В.Винниченка – 3 випускники, інституті культури та мистецтва – 2 випускники нашої школи. Ковальова Ніна Іванівна, Делюрман Галина Володимирівна, Явтушенко Лариса Володимирівна, Степанова Людмила Володимирівна, в минулому – учні, а нині – наші вчителі.

Директором школи, яка першою відкрила приміщення цієї школи була Жильцова Віра Панасівна. В різні роки цю посаду займали Рескаленко Іван Олексійович, Добровольська Ольга Іванівна, Ліпунцова Оксана Іванівна. Довгий час директором нашої школи працювала Лагно Галина Панасівна. З 1980 до 2005 року директором школи працювала Харченко Ніна Петрівна, вчителька російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Відмінник освіти України, старший вчитель. З 2005 року педагогічний колектив очолює Суржко Наталія Володимирівна , в минулому теж випускниця нашої школи, а нині – вчителька української мови і літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. З 2011 року школа знову реорганізована в загальноосвітню школу І – ІІ ступенів.

Нам, нинішнім учням школи, є ким пишатися і є  з кого брати приклад, так як багато випускників нашої школи працюють інженерами, вчителями, агрономами, трактористами, шоферами, спеціалістами з комп’ютерних технологій, працівниками культури, адвокатами, приватними підприємцями.

«  Квітень 2024  »