Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24/04/29, 03:08

Головна » 2015 » Березень » 22 » Свято 8 березня
Свято 8 березня

Свято в цьому році розпочалося з привітання педагога - організатора Харченко Н.П. Вона привітала найпрекраснішу половину роду людського - жінок та дівчаток з Міжнародним жіночим днем 8 березня і побажала здоров'я міцного, щастя в особистому та сімейному житті, гарного весняного настрою, радості, безхмарного голубого неба над головою, рідної землі під ногами, миру і спокою.

Продовжили свято ведучі Прядун Едуард, Гусак Аліна, Бондаренко Вікторія, Москаленко Уляна . В програмі свята взяли участьвсі учні школи; вдало підібраний репертуар: пісні, вірші, гуморески, сценки, танці - все було присвячене найдорожчим людям на землі - мамам. Найпершими привітали своїх найчарівніших, найулюбленіших, найкрасивіших мам наймолодші школярі - учні 1 класу, защо їм дуже аплодували. Зачаровували піснями про маму: учениця 3 класу Федорова Мілана - наш корольок - пташка співоча, а також учні 2 - 8 класів(Лавріненко Евеліна, Сєрих Каріна, Умрихіна Валерія) піснями, в яких мама порівнювалася з калиною, біленькою вишнею, ластівкою,чарівницею, усім світом, щастям, найбільшим і найдорожчим скарбом для всіх нас; про те, що вона з маленьких років пестить дитину колисковими піснями, охороняє, благословляє на добрі справи, навчає рідної мови, краси і добра.

Та не менш цікавими і жартівливими були сценки з відомих творів українських драматургів, які виконали учні 5 7 класів.

Порадували задоволення глядачам і танці, особливо "Яблучко", якийвиконали учні початкових класів, викликав збудження і ємоції. Протягом усього концерту панувала тиша, атмосфера доброзичливості і поваги; кожен номер художньої самодіяльності супроводжувався сплесками. Закінчилося свято тим, що ведучі подякували мамам за все, низько вклонилися і сказали щире "Спасибі". Програму підготували: класні керівники 1 - 8 класів, вчителі музики, педагог - огранізатор.

Переглядів: 214 | Додав: kazarnja | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »