Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24/04/29, 01:52

Головна » 2014 » Березень » 16 » Шевченківський тиждень
Шевченківський тиждень
Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо память Шевченка

Цього року проведення у школі Шевченківських днів було особливими. Адже 9 березня 2014 року виповнилося 200 років з дня народження видатного генія українського народу, великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.

11 березня відбулося святкова лінійка до відкриття Шевченківського тижня "Він буде жити вічно!" на якій виступила директор школи, вчитель української мови та літератури Суржко Н.В. Учні 6 класу Прядун Едуард та Просипало Руслана читали вірші, біля портрета Т.Шевченка запалили свічку пам'яті, винесли хліб на рушник.

12 березня провели літературно - музичну композицію "Великий син великого народу", де вчителі української мови та літератури Суржко Н.В., Степанова Л.В., Ковальова Н.І. ознайомили учнів із нелегким життям українського письменника. Звучали пісні на слова Т.Шевченка "Зацвіла в долині", "Реве та стогне Дніпр широкий", "Думи мої, думи мої...", переглядали кліпи та електронні презентації "Тяжко важко в світі жити", "Мені однаково", "Заповіт". Учні показували цікаві сценки із життя великого Кобзаря. Ролі Тараса виконували Красько Денис 2 клас, Яновський Марко 5 клас, Прядум Едуард 6 клас, Абрамов Артем 9 клас. Думками минули в тяжкі дитячі роки Шевченка, співпереживали разом із ним, вболівали за Україну та український народ. 13 березня відбувся конкурс на краще читання напам'ять віршів Т.Шевченка. Взяли участь 10 учнів нашої школи з 2 по 8 клас. Переможцями стали - I місце Яновський Марко 5 клас, II місце Москаленко Уляна, III місце Хоренженко Катерина 8 клас. Їм вручили грамоти та пам'ятні подарунки. 14 березня відбулися читання уривків творів Т.Шевченка з їх інсценізацією. Першими виступами учнів 6 та 7 класу, які виконали уривок із п'єси "Назар Стодоля". Учні 5, 6 та 9 класів показали уривок із поеми "Наймичка". Вірш "На Великдень на соломі..." інсценізували учні початкових класів.

І на завершення переглянули уривок із поеми "Катерина". Шевченко у своїй творчості велике значення надавав нелегкій жіночій долі, темі дітей - сиріт, нещасливого кохання, що й намагалися передати учні нашої школи.
Переглядів: 595 | Додав: kazarnja | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2014  »