Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24/04/29, 03:56

Головна » 2016 » Березень » 14 » Березень- це весна, сонце, надія!
Березень- це весна, сонце, надія!

Як добре, що свято жінки у березні. Березень- це весна, сонце, надія! Розтане сніг, відступлять морози, в серця постукає надія, що всі зимові негаразди минуть, відлетять, і світ оновиться. І на порозі стає світле свято Жінки, прекрасної половини нашого суспільства. Адже у них поєдналося все добре, чисте, чарівне. Жінка – кохана, дружина, берегиня сімейного щастя.

Знову квітне 8-е на календарі,

Мов дві коси сплелись у два віночки.

З днем пролісків вас, рідні матері,

Найкращі сестри і вродливі дочки.

Вітаєм зі святом жіночим, прекрасним,

Зі святом щасливим, чудовим та ясним.

Зі святом любові, уваги, тепла.

Міцного здоров’я вам, шани й добра.

Такими словами розпочалося свято Жінки у Казарнянській ЗШ І-ІІ ст. Шкільна зала гостинно запросила дорогих мам, бабусь, сестричок, щоб подарувати свої вітання.

Учні школи розпочали свою концертну програму запальним танком, який виконали учні 3 – 8 класів. Наймолодші школярі – учні 1 класу – також приготували своє привітання- пісеньку про маму. Жартівливим танком «Мамо, дайте гроші на книжки» дорогих жінок привітали хлопчики 3 та 5 класу. Глядачі були зачаровані піснею про матінку-Україну, яку виконала учениця 4 класу Федорова Мілана. Адже доля кожної людини тісно пов’язана зі своєю Батьківщиною. Привітали дорогих мам та бабусь дівчатка 3 – 5 класів, виконавши чарівний танок з рушниками. Козацький запальний танок для своїх рідних подарували учні 3 класу. Жінок – учителів привітали учні 7 класу, подарувавши їм милозвучну пісню.

Рідні наші, милі вчителі!

Вас в житті ніколи не забудем!

Ви для нас, мов рідні матері,

Найрідніші, найдорожчі люди!

Мама! Вимовляєш це рідне до болю слово, в якому чується і переливчаста пісня жайворонка, і дзвінке дзюркотіння весняного струмочка, і жовті пасма останнього падолисту…

О, мамо, медіями молодієш!

Надійно торкатись твого плеча.

Вже скільки ти вдіяла, скільки ще вдієш,

Ти гідна пісень. І пісні звучать!

І для дорогих мам сріблястим джерельцем лине музичне вітання у виконанні Лавріненко Евеліни та Нечая Богдана. Жартівливою Сценкою «Панянка – селянка» у виконанні учнів 8 класу закінчилось це прекрасне свято у нашій школі. Звучать заключні слова ведучих: «Довга і мінлива дорога людської долі, на ній зустрічаються і радощі, й невдачі. Але звідсіль людині незгасним вогником світить мамине вікно. І кожен з нас спішить на мамин поріг, до тієї, котра своїм гарячим серцем розбиває кригу зла і біди, оберігає рідну дитину до останнього подиху»

Мамо, мамо, що мені ще треба?

Хай живе у серці й не згаса

Колискова пісня й просинь неба,

І твоя нев’януча краса..

Щедрими оплесками глядачі дякували дітям за цікаву та змістовну концертну програму.

Переглядів: 290 | Додав: kazarnja | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »