Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24/03/29, 07:22

Головна » 2017 » Лютий » 27 » Патріотично – виховний захід «Небесна сотня у вирій полетіла»
Патріотично – виховний захід «Небесна сотня у вирій полетіла»

Небесна Сотня..Юнаки, батьки.

Їх імена мені ніколи не забути.

Вони ж за мене полягли,

Так як і ті, що захищали Крути.

Щемить у грудях, і душа болить.

За долю мого рідного народу.

Але у серці ще горить,

І не втрачаю віру у свободу.

Такими словами розпочався в нашій школі захід, присвячений Героям Небесної Сотні. А прочитала їх учениця 9 класу Просипалова Руслана, яка виконувала роль України.

Ведучі - заступник директора з навчально- виховної роботи Крюченко Л.В. та працівник Казарнянського Будинку Культури Лавріненко О.В. розповіли присутнім про причини та перебіг Революції Гідності. Учні 8 класу – Гусак Сабіна, Шаповалова Марина, Гусак Аліна, Бондаренко Вікторія прочитали патріотичні вірші про Героів Небесної Сотні та про сьогоднішні події. Також учніі 7 та 8 класу заспівали пісню «Ти солдат України».

Давня лемківська пісня «Пливе кача по тисині» у виконанні гурту «Пікардійська терція» стала тугою, смутком , неофіційним жалобним Гімном України. Під цей пісенний щем тисячі українців прощалися з «Героями Небесної Сотні» і тепер цей твір повів наш народ у пам’ять про тих, хто навічно впав на Майдані за нашу свободу. Тому ми теж прослухали цю пісню і переглянули відеокліп на неї.

Учениця 8 класу Шаршицька Анастасія та учень 3 класу Хряпко Богдан зробили інсценізацію казки «Небесна сотня».

Весь захід проходив на фоні документальних кадрів, відзнятих у лютому 2014 року. Закінчився він такими словами:

Молюся за Тебе, моя Україно,

За кожного батька, за кожного сина,

За кожную матір, за кожну дитину,

Я Бога прошу – збережи Україну!

Страшною порою не дай їм загинуть!

Хай наші молитви до Бога полинуть !

Нехай Він злобу у серцях наших спинить!

Молюсь, щоб людина почула людину,

Щоб син пожалів батька іншого сина,

Щоб мирною знову стала країна-

Я Бога прошу – збережи Україну!

Переглядів: 466 | Додав: kazarnja | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »